SzafaSzafy, zabudowa wnęk, garderoby - największą ich zaletą jest funkcjonalność, ponieważ pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce. System przesuwnych drzwi zapewnia wygodny dostęp do wnętrza, nie wymaga dodatkowej przestrzeni oraz pozwala na ciekawe i estetyczne wkomponowanie szafy w całość wystroju pomieszczenia. Każdą szafę wykonujemy według indywidualnego projektu, który uzależniony jest od możliwości technicznych, przestrzennych jak i preferencji klienta.


SalonSalon - jedno z głównych pomieszczeń i równocześnie najbardziej reprezentacyjna część domu. Do aranżacji pokojów dziennych polecamy szafy, regały, komody, witryny, stoliki i półki które pozwolą odpowiednio wykorzystać daną przestrzeń, dając przy tym uczucie komfortu. Nasze meble charakteryzują się elegancją jak również maksymalną trwałością.


KuchniaKuchenne - kuchnia to jedno z najważniejszych, a jednocześnie najbardziej eksploatowanych miejsc w każdym domu. Z tego powodu meble kuchenne muszą być nie tylko piękne, ale także bardzo funkcjonalne i trwałe. Nasze kuchnie powstają z najlepszych materiałów, mają solidną konstrukcję, a przy tym estetyczny wygląd dopasowany do stylu danego wnętrza.


ŁazienkaŁazienkowe - łazienka to wyjątkowe, choć zazwyczaj niewielkie pomieszczenie gdzie ogromną rolę odgrywa jej funkcjonalność i ergonomia. Proponujemy tutaj różnego rodzaju schowki na domowe przybory i środki czystości, szafki pod umywalką na kosmetyki, czy zabudowy pralek, które będą harmonijnie wpisywać się we wnętrze łazienki.


SypialniaSypialnie- sypialnia to miejsce kojarzące się z odpoczynkiem i relaksem. Spokojny sen i świetną organizację wnętrza zapewnią nasze meble produkowane w różnych stylach, kolorach i gabarytach. Oferujemy: łóżka, komody, szafy, półki, szafki nocne i toaletki. Dzięki nim komfortowo urządzisz przytulne miejsce do odpoczynku.

Copyright © 2019 Gerkon - Meble na zamówienie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.